Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Хресна дорога "Під Хрест Твій стаю,Спасителю мій милий"
Інфо
Фото
Новини
Події
25 березня в церкві святих безсерібників Косьми та Даміана с. Пукеничі відбулася незвичайна Хресна дорога. Її підготували діти нашого села під керівництвом о.Олега Баранича, директора НД Берник І. та церковний хор. Діти серцем і душею відчували муки Христові. Їх співчуття Ісусові були виражені на обличчях і в голосах, які звучали з великим сумом, що дуже впливало на почуття всіх присутніх. Нам здавалось, що безпосередньо беремо участь у тому Христовому поході.У виконанні церковного хору та ансамблю «Чарівна скрипка» під керівництвом О.Калин прозвучали милозвучні страсні пісні. Люди до глибини душі були зворушені, і з сльозами на очах та молитвою в серці під час Хресної дороги розважали над стражданнями Спасителя, Який віддав себе на смерть заради спасіння людства. Цю відправу священник та парафіяни жертвували Господу за мир та спокій у нашій багатостраждальній Україні. 
По закінчення Хресної дороги, отець Олег щиру подяку висловив всім, хто брав участь в тій події. Ця Хресна дорога надовго запам`ятається всім тим, хто слухав її. Ми почули як Господь створив все, що найкраще для людей, щоб ми жили в мирі,любові та добрі.
Дякуємо Богу за отримані ласки та просимо у своїх молитвах, щоб з волі нашого Спасителя та опіки Пресвятої Богородиці проведення Хресної дороги стало доброю традицією у с. Пукеничах.

Пусто
Новини відсутні
Події відсутні