Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Народний дім с.Лисятичі
Інфо
Фото
Новини
Події
Шутка б"є- не я б"ю Від нині за тиждень Буде Великдень! У НД с. Лисятичі відбулася година духовності, яку провів о. Олег Баранич. Цікавою та повчальною була розповідь про Вхід Господній у Єрусалим. Отець закликав присутніх, у цей день,як і в інші, дарувати один одному світло і добро, уникати недобрих вчинків і помислів. Побажав миру і спокою в наших душах!
Його вели дорогою, як вбивцю, І грізний натовп голосно ревів, І раз-по-раз з ненавистю сміливці Жбурляли камінь у Царя Царів. Вінок терновий наливався кров"ю, Плювалися в обличчя вороги, А Він дивився лагідно, з любов"ю, І йшов прощенням стати за гріхи. Ісусе, Спасителю наш, на доказ Твоєї безмежної любові до нас і для нашого спасіння Ти прийняв пониження, несправедливе засудження і найболючішу смерть на хресті.В подяку за Твою любов, на перепрошення за наші гріхи і щоб випросити ласки витривалості в доброму, діти з парафії с. Лисятичі, роздумували про Твої муки й смерть. 30 березня в церкві святого Миколая відбулася дитяча Хресна Дорога організована о. Олегом Бараничем, зав. бібліотекою та працівниками НД с. Лисятичі. Упродовж 14 стацій Хресну дорогу, страсними піснями, супроводжували учасники церковного хору. Пам"ятаймо, що маємо завжди оспівувати і цілувати дорогоцінні рани Ісуса Христа і своїми устами та щирим серцем приносити Йому ревну і гарячу молитву. Співати Йому славу і поклоніння.
22 березня у бібліотеці с. Лисятичі, спільно з працівниками НД було проведено день читання. Молодші читачі декламували вірші Лесі Українки, Т. Шевченка, Д. Білоуса. А дорослі- Ліну Костенко, І. Франка. Згадали про ювілярів І.Білозіра та В. Івасюка. Заспівали кілька пісень і промовили молитву за мир в Україні.
Працівники НД і бібліотеки с. Лисятичі 11 березня провели музично-літературний вечір: "Вічний Кобзар", приурочений 204 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Учасники худ. самодіяльності з великою любов"ю та шаною, милозвучно виконували твори Т.Г. Шевченка, в яких відображалося важке, знедолене жіноче життя та нескінченна любов до свого народу, до України. Вдихаймо багатогранну творчість Шевченка ,яка і сьогодні актуальна, наповнена великим змістом і щирою любов"ю до рідного краю. Тарас Шевченко - ім"я ,яке з гордістю вимовляємо ми, яке з гордістю і шаною вимовлятимуть наші нащадки.
18 лютого в НД с.Лисятичі на спільну молитву разом з отцем О.Бараничем зібралися небайдужі люди,щоб відправити панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні.Учасники художньої самодіяльності НД та зав.бібліотеки пригадали всім присутнім ті жахливі події майдану.З словами скорботи і вдячності Героям Небесної Сотні до присутніх звернувся сільський голова З.П.Блискун.На завершення церковний хор і всі присутні заспівали "Боже, вислухай благання".
Події відсутні