Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Районна бібліотека для дітей
Інфо
Фото
Новини
Події
Пусто
В продовження відзначення Свята української книги користувачі Районної дитячої бібліотеки пізнавали книжковий світ Любові Пікас, авторки багатьох книг, зокрема "Я вже школярик", "Це твоя земля, це твоя країна,
Ніколи не перестаємо говорити з дітьми про величність книги та важливість читання, а особливо в дні проведення Свята української книги. Книжкова мозаїка «Скажи книзі - ТАК!» в Районній бібліотеці для дітей
Книжково-казковий настрій панував в Районній бібліотеці для дітей на авторських читаннях з казкаркою Лесею Кічурою «Добрі мамині казки. Мандри» в рамках проведення Стрийської книжкової толоки.
Відкрила святкове дійство Світлана Зборовська, заступник директора по роботі з дітьми Стрийської РЦБС, привітала і представила гостей і учасників, ознайомила з виставками книг, творчими роботами дітей та надала слово учням
В рамках Тижня, вчора 20 березня, уже традиційно в районній бібліотеці для дітей проведено обласний День читання, з метою популяризації і підтримки дитячого читання, залучення нових користувачів до бібліотеки.
Для всього світу вже понад півтора століття слово «Україна» нерозривне з ім’ям Тараса Шевченка, бо йому судилося стати символом своєї нації і країни, українського народу, він не вивчав життя рідного народу, як спостерігач, а жив його життям, болем, думами, душею.
Літературна посвята «Із щирим словом до дітей», проведена до 115-ї річниці від дня народження Наталії Забіли з учнями 2 класу Кавського НВК І- ІІІ ст./вчитель Бортник Світлана Володимирівна/. Дитяча письменниця, поетеса Наталя Львівна народилася у дворянській родині з мистецькими традиціями.
Тож з гарненькими, цікавими дитячими книжками в Міжнародний день рідної мови працівники бібліотеки прийшли до учнів 1-Б класу НВК «Школа Іст.-гімназія ім. Андрея Шептицького м. Стрия»/ вчителі Поперечна Олеся Дмитрівна, Подільник Світлана Миколаївна/.
Працівниками бібліотеки підготовлено радіожурнал «До мови серцем пригорнусь», а з першокласниками НВК «Школа Іст.-гімназія ім..Андрея Шептицького м. Стрия» проведено цікаву і пізнавальну «Подорож до Країни Мови».