Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Стрийська центральна районна бібліотека
Інфо
Фото
Новини
Події
Пусто
Третя середа кожного місяця – це уже традиційне спілкування із членами товариства УТОС. Оскільки в жовтні в Україні відбуваються важливі події не тільки світського характеру, але й духовного, то і першим питанням, яким поцікавились члени товариства - про УАПЦ, можливість отримання Томосу,
В центральну районну бібліотеку завітала прикарпатська письменниця Оксана Кузів. Вона презентувала нам свої нові книги «Собача любов» та «Задивлена у небо».
В рамках проведення третьої Книжкової толоки на Стрийщині гостем читальної зали центральної районної бібліотеки став український поет, перекладач, автор багатьох українських пісень та драматург Богдан Стельмах. Любити творчість Стельмаха можна за різні аспекти.
Місяць жовтень знову покликав нас, бібліотечних працівників, відвідати третю унікальну книжкову подію 2018 року «Книжкову толоку», яка 19 жовтня розпочалася в Народному домі в рамках проекту року Василя Нагірного на Стрийщині та з нагоди 150 – ти річчя створення товариства «Просвіта»
«Прагнення волі» - так назвав книгу о.Орест. Кожне слово про ці події підводять до розуміння вчинків людей, які діяли серцем, ідучи на вірну смерть захищаючи рідну землю.
Для українців такою землею була, є і буде Україна. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь, наших працелюбних і героїчних предків. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист – це найперший обов’язок кожного українця. І саме все це для нас на Дашавській сцені в рамках проекту «Ремінісценції UA. Історія правди» презентували українські артисти Ірина Доля, Назарій Савко, а також танцтеатр “Життя”, де воєдино поєдналася трьохсотлітня історія.
Напередодні Дня українського козацтва, 76-ї річниці створення Української Повстанської Армії, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці бібліотечні працівники склали молитву в Архиєрейській Службі Божій,
14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, день створення Української Повстанської Армії, а з 2014 року ще й День захисника України, тож сьогодні разом з школярами Стрілківської ЗОСШ І-ІІІст. в районній бібліотеці для дітей проведено історичний екскурс «Україні є що берегти, Україну є кому оберігати!» за участі учасника АТО, стриянина - Юрія Драпалюка.
У Центральній районній бібліотеці про мужність і відвагу сучасних воїнів миру, що ціною власного життя на Донеччині і Луганщині охороняють нас, поділився учасник АТО, волонтер громадської організації «Майдан Стрийщини» Тарас Горін.
Робочий тиждень працівників Центральної районної бібліотеки розпочався із книжкового дарунка «Золото вогню» Заслуженого діяча мистецтв України Степана Целюха.