Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Дашава
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
Працівники культури та громада смт.Дашави взяли участь у національно-патріотичному проекті «Вишиваний оберіг, Тобі, наш Український захисник».
Львівський Форум видавців відбудеться з 19 по 23 вересня у Палаці Мистецтв, що на вулиці Коперника, 17. Запрошуємо всіх бажаючих.
У бібліотеці смт Дашава користувачі вчилися запускати бейблейд.
Щороку 20 березня у бібліотеках України проводять День дитячого читання. Це стало доброю традицією і у бібліотеці-філії смт Дашава.
У бібліотеці-філії смт Дашава знову гамірно. Майстер - клас по виготовленню Великодніх сувенірів. А провела його Романишин Л. Г., майстриня, яка навчає творити руками вироби, передає свою майстерність і вміння.
Вже другий рік поспіль в бібліотеці-філії смт Дашава збираємось на майстер - клас "Розмалюю писанку", який для нас проводять працівники Стрийського краєзнавчого музею "Верховина" З. Ханас, Р. Савчин та заступник директора по роботі з дітьми Стрийської ЦРБС С. Зборовська.
Щороку в березні в бібліотеці проводиться цикл заходів до Шевченківських днів. До уваги користувачів була представлена книжкова виставка " Тарас Шевченко - святиня і сучасність ", проведений огляд книг. Цікавим був захід з дошкільниками "Вшановуємо Кобзаря" та книжкова виставка " Вічне слово Кобзаря!".
Напередодні 8 березня працівники бібліотеки-філії смт Дашава організували майстер-клас з виготовлення листівок з дошкільнятами на занятті англійської мови та виготовляли фоторамки з старшокласниками.
Події відсутні