Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Фалиш
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
У рамках проведення свята Української книги у бібліотеці с. Фалиш, спільно з Народним домом, проведено інформаційний колаж «Будь сучасним. Читай українське».
Працівники культури с. Фалиш та молоді матері вишивають сорочку в зону АТО, як оберіг і щит для наших захисників від ворожої зброї та всього злого.
Фонд бібліотеки с. Фалиш поповнився новими книгами для різних груп користувачів. Бібліотекар Марія Янко презентувала для присутніх книжкову виставку «Вернісаж нових видань» та провела День інформації «Книжковий дощ новинок».
У бібліотеці с. Фалиш відбулось літературне знайомство молодших читачів з журналом "Фортунчик"
Традиційно весною, бібліотеки проводять тижні дитячого читання, всесвітній день поезії. Так в бібліотеці с. Фалиш спільно з народним домом пройшла година поетичного настрою для молодших читачів. Зачитувались вірші Н. Забіли, М. Пригари, П. Воронька та ін.
Тематичний вечір "Висока пісня Кобзаревих дум" приурочений 204-ій річниці від Дня народження Тараса Шевченка, проведений спільно з бібліотекою, пройшов в Народному домі с.Фалиш.
«Триває піст - час покаяння, очищення і навернення. Це є особиста нагода, коли ми можемо разом розважати над Страстями Господніми, йти разом з Ісусом Хресною Дорогою, з Ним вмерти і воскреснути до нового життя» - такими слова розпочала хресні читання Марія Янко, зав. бібліотекою с. Фалиш. Історію Хресної Дороги для присутніх підготувала Марія Сойка, директор Народного дому.
Події відсутні