Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Пукеничі
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
У бібліотеці с. Пукеничі спільно з Народним домом відбувся урочистий захід з нагоди 100-ї річниці створення ЗУНРу. Бібліотекар Ірина Берник презентувала для читачів книжкову виставку "ЗУНР - КРІЗЬ ПРИЗМУ ЧАСУ" в ході якої було проведено мандрівку сторінками становлення ЗУНР і її збройних сил – Стрілецьких формувань.
Серця українців стискаються від болю і хочеться хоч чимось допомогти і підтримати наших воїнів - захисників України. Не осторонь стоять жителі с. Пукеничі.
18 березня у Народному домі с. Пукеничі спільно з бібліотекою відбувся літературно-мистецький вечір: «Уклін Тобі, Тарасе» присвячений 204 річниці з дня народження великого Кобзаря Т. Г. Шевченка.
Про історію свята розповіла бібліотекар книгозбірні Ірина Берник. Вона зауважила, що Всесвітній день письменника відзначається за рішенням 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу, що відбувся 12-18 січня 1986 року. ПЕН-клуб був заснований у 1921 році.
25 лютого в Україні та за її межами відзначається 147-річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча.
Читачами бібліотеки с.Пукеничі Ілоною та Іваном Буцяк подаровано книги до Міжнародного Дня дарування книг. Така увага до бібліотеки радує і надихає як працівника бібліотеки та і читачів. Адже нові книги - це завжди свято для широкого читацького загалу. І так як писав Дені Дідро «Здійснюйте добро, поки ви існуєте!».
В бібліотеці с. Пукеничі до 190 річниці з дня народження видатного французького класика Жюля Верна відбувся літературний караван історій «Жюль Верн - великий мрійник та фантазер». Бібліотекар Ірина Берник розпочала подорож у літературний світ письменника з того, що він з дитинства любив море.
Події відсутні