Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Нижня Лукавиця
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
В час Великого посту, напередодні Світлого Христового Воскресіння бібліотекар Анна Федунів провела майстер - клас "Великодня Писанка", де активні читачі бібліотеки вміло розмальовували великодні обереги.
У вінок весняних свят гарно вплітається свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами. Ось і в бібліотеці с.Н.Лукавиця він розпочався читання творів В.Сухомлинського.
На літературну композицію "Ми чуємо , тебе Кобзарю крізь століття " до бібліотеки с.Н.Лукавиця завітали пошанувальники вічного Кобзаревого слова, любителі його поезій та поем.
Працівники культури с. Нижня Лукавиця в приміщенні бібліотеки провели Хресну дорогу з юними жителями села. Присутні пройшли всі 14 стацій страждань Господа нашого Ісуса Христа. Вони перейнялися тим болем, стражданнями, які переніс Син Божий.
На літературний вернісаж «Чистий промінь Лесиного слова» до бібліотеки с.Н.Лукавиця завітали справжні поціновувачі, шанувальники, любителі поезії Лесі Українки.
До цієї дати в бібліотеці с.Н.Лукавиця працівниками культури Ганною Федунів та Галиною Лесів проведено вечір-реквієм «Герої не вмирають».
Події відсутні