Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Любинці
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
На святковому заході переплелися у єдиний барвінковий вінок і пісня, і слово, і книга, історія та культура не тільки України, а й рідного села. Адже, бібліотека с.Любинці з давніх давен відчиняла свої двері для тих, хто любить українську книгу.
В бібліотеці с. Любинці до Дня Захисника України проведено майстер-клас «Оберіг для солдата».
9 березня в приміщенні бібліотеки с.Любинці працівники культури Марина Худьо та Алла Яворська провели літературний колаж ,,Слово невмирущого Кобзаря'.
Мовознавчі роздуми бібліотекар с. Любинці Марина Худьо розпочала з вислову Ліни Костенко «Сім’я вже ж вільна і нова та тільки мати ледь жива. Вона була б і вмерла вже не раз, Та все питає, і на смертнім ложі: А де ж те Слово, що його Тарас
Бібліотекар Марина Худьо та директор Народного дому с. Любинці Алла Яворська проводять велику роботу з духовного виховання. Останнє заняття «Життя з Богом у мирі і злагоді» вони присвятили Блаженної пам’яті будівничого української церкви Любомиру Гузару.
'Ми пам’ятаємо Вас,Небесна Сотне' - під такою назвою у приміщенні Народного дому с.Любинці працівники культури Марина Худьо та Алла Яворська провели годину пам’яті присв’ячену 4-ій річниці пам’яті полеглих Героїв Майдану. Присутні поринули у трагічні події Майдану 2013-2014 рр. Та зачитали поезію Майдану. На завершення усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто недожив, недомріяв, недолюбив.
Події відсутні