Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Кути
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
«Якщо, в море книг пірнете – Час ви гарно проведете!», - під таким гаслом пройшов літературний круїз «На всіх вітрилах – у книжкове море» у бібліотеці с. Кути. Згадуючи історію книги, будували книжковий корабель, який своїм веселим виглядом і багатим наповненням зацікавить як дітей, так і дорослих.
Працівники Народного дому, бібліотеки разом з жителькою с.Кути Анною Тиркус долучились до національно-патріотичного проекту "Вишиваний оберіг,Тобі наш український захисник".
Уже традиційно 20 березня у бібліотеці с. Кути – день голосного читання. У 2018 році ми будемо святкувати 100-річчя від дня народження українського педагога, публіциста і письменника Василя Сухомлинського
Читачі бібліотеки с. Кути згадували 9 березня 1814 року, коли народився на світ Божий той, кому судилося стати пророком України. Ведучі літературного колажу «Лунає струна Кобзаревого слова» Марічка Кондиревич, Юля Кос та Софія Михайлевич «вишивали» на білому рушникові долю нашого великого поета і художника Тараса Григоровича Шевченка
Стрийщина здавен давен славилася знаменитими постатями, героями України, композиторами, поетами, вірними синами мальовничого краю такими, як Олекса Гасин, Степан Бандера, Філарет Колесса, Остап Нижанківський, Богдар Корчів та ін.
Події відсутні