Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Йосиповичі
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
Скориставшись гарною сонячною погодою бібліотека с. Йосиповичі спільно з Народним домом організували відпочинковий пікнік «Подорож у осінню казку», хоча цей відпочинок можна назвати по-різному.
У бібліотеці с. Йосиповичі, до Всесвітнього дня посмішки, відбувся фестиваль гумору «Торба сміху».
У бібліотеці с. Йосиповичі відбулася літературна подорож,, Василь Сухомлинський - учитель любові і добра ". Ми подорожували по світу казок та оповідань, які написав відомий нам В. О. Сухомлинський.
У бібліотеці с. Йосиповичі пройшов майстер – клас «Візерунки осіннього листочка». Читачі вирізали листочки і парасольку із кольорового паперу для того, щоб прикрасити вікно у бібліотеці.
19 вересня у бібліотеці с. Йосиповичі відбулася творча майстерня «Читачів єднає творчість». У бібліотеці панувала незвичайна атмосфера, присутні навчалися мистецтву виготовлення красивих рушничків, які прикрашали квітами з фетру.
Бібліотека с. Йосиповичі спільно з Народним домом, приймають участь у вишиванні сорочки в рамках національно-патріотичного проекту «Вишиваний оберіг, Тобі, наш Український захисник».
У бібліотеці с. Йосиповичі проведена творча майстерня ,,Простір цікавого життя", де зібралися читачі, які щодня відвідують бібліотеку і приймають участь у майстер - класах.
Наближається прекрасне весняне жіноче свято. І в цей день хочеться своїм рідним подарувати щось незвичайне. Але найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками, він таїть в собі тепло та особливу чарівність.
У бібліотеці с. Йосиповичі працівники культури Анна Паталай та Оксана Дякович до Всесвітнього дня письменника підготували і провели літературний вернісаж «Українські письменники - дітям!». Святкуючи це свято, організатори заходу згадали видатних письменників і їхні твори-Л.Українка, Т.Шевченко, І.Франко, М.Людкевич, А.Бачинського, М.Пригари та інші.
У бібліотеці с. Йосиповичі зав. бібліотекою Анна Паталай та директор Народного дому Оксана Дякович підготували та провели поетичну годину ,, На шлях я вийшла ранньою весною'
Події відсутні