Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Завадів
Інфо
Фото
Новини
Події

Пусто
У рамках традиційного Свята Української книжки, яке цьогоріч проходить з 15 по 28 жовтня, бібліотека с. Завадів провела для читачів-старшокласників «Літературну мозаїку»
Щорічно в другій половині жовтня в бібліотеці с. Загірне проходить комплекс заходів до Свята української книги.
В бібліотеці с. Завадів працівники культури провели інформаційний прес-дайджест «Назар Опришко - народний Герой України» за сторінками часопису ,,Рідне поле" за 11 жовтня 2018р. Назар - наш односельчанин, позивний ,,Бористень", боєць 8 батальйону ,,Аратта" Української добровольчої армії.
Юний читачу, якщо ти полюбляєш усілякі пригоди та незвичайні історії, тобі просто необхідно познайомитися з новою добіркою літератури, яка надійшла до бібліотеки села Завадів. А ще для любителів пригодницько-детективних історій знайдуться новинки.
До Всеукраїнського дня бібліотек у бібліотеці с. Завадів проведено літературний лабіринт "Цей дивний світ - бібліотека". На книжкові іменини завітали шанувальники книги користувачі різних вікових груп.
Працівники культури і громада с. Завадів долучились до національно-патріотичного проекту 'Вишиваний оберіг,Тобі наш український захисник'.
У загальнообласний день читання, 20 березня 2018 р. молодші читачі бібліотеки с. Завадів читали збірку В. Сухомлинського «Вогнегривий коник» - це збірка мудрих і повчальних казок, оповідань, притч, новел, написаних для дітей і дорослих .
21 березня – у Всесвітній день поезії бібліотека с. Завадів спільно з працівниками сільської ради та за участю сільського голови Михайла Щудли читали поезії Ліни Костенко, Тараса Шевченка та місцевої поетеси Віри Губіцької.
З цієї нагоди у бібліотеці с.Завадів відбувся казковий круїз по її творчості на тему «Казковий світ Наталі Забілої». На творах Наталі Забілої виросло кілька поколінь українських дітей . Переважна більшість із усіх творів не втратила актуальності і сьогодні. З усього творчого діапазону автора найбільше визнання отримали твори для дітей, вона є одним з класиків української літератури для дітей.
Події відсутні