Держава взагалі будується на фундаменті, який називається культура
Новини
Розгорнуто прапор України, як символ нашої єдності і перемоги в Нородниму домі с. Угільня.
Бібліотекар Галина Сосна провела історичний екскурс по подіях Листопадового Зриву та ознайомила усіх присутніх з книжковою виставкою.
Працівниками культури с. Довге проведено історичний екскурс до 100 річчя Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки ЗУНР. Присутні мали змогу ознайомитися із книгами, з яких дізналися про творців і передвісників Листопадового зриву та День Великого Чину у Львові.
Завідувач бібліотекою Мирослава Василик розповіла користувачам про життєвий і політичний шлях одного із лідерів національного руху України, який відповідав за важливі напрямки внутрішньої і зовнішньої політики молодої держави.
Бібліотекар Лідія Гончаренко презентувала книжкову виставку "ЗУНР. Історія України - Галичина".
Минають роки....1-й листопад 1918 року належить історії. В бібліотеці с. Сихів проведено історико-краєзнавчий екскурс «ЗУНР. Історія України – Галичина».
В бібліотеці с. Угільня проведено патріотичний захід до 100-ї річниці створення ЗУНР «День, що змінив історію».
У бібліотеці с. Пукеничі спільно з Народним домом відбувся урочистий захід з нагоди 100-ї річниці створення ЗУНРу. Бібліотекар Ірина Берник презентувала для читачів книжкову виставку "ЗУНР - КРІЗЬ ПРИЗМУ ЧАСУ" в ході якої було проведено мандрівку сторінками становлення ЗУНР і її збройних сил – Стрілецьких формувань.
До 100-річчя Листопадового Чину та створення Західноукраїнської Народної Республіки, працівники культури с. Нежухів 1 листопада провели літературно-тематичний вечір"ЗУНР-провісниця держави України".
На святковому заході переплелися у єдиний барвінковий вінок і пісня, і слово, і книга, історія та культура не тільки України, а й рідного села. Адже, бібліотека с.Любинці з давніх давен відчиняла свої двері для тих, хто любить українську книгу.